Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mszana chce ograniczać niską emisję spalin

Facebook Twitter

Gmina przystąpiła do opracowania specjalnego Programu. Dokument ten jest niezbędny w procesie ubiegania się o środki zewnętrzne na działania proekologiczne.

W ramach tych działań będzie możliwe uzyskanie dofinansowania kosztów zakupu nowego kotła z certyfikatem ekologicznym oraz kolektorów słonecznych do ogrzewania ciepłej wody użytkowej. Zainteresowani tematem powinni wypełnić deklaracje dostępne w Urzędzie Gminy bądź na stronie internetowej. Będą one przyjmowane od przyszłego tygodnia (11.08.) do 20 sierpnia.

Opracowanie Programu będzie polegało na:

a) zebraniu ankiet mieszkańców, które odbędzie się w budynku Urzędu Gminy w sali USC w dniach: 11-20 sierpnia 2014 r. w godzinach pracy urzędu,
b) opracowaniu dokumentacji,
c) pozyskaniu niezbędnego dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Katowicach,
d) realizacji zadania.

Wszystkich mieszkańców zainteresowanych zakupem i montażem w/w urządzeń prosimy o wypełnienie i dostarczenie deklaracji do Urzędu Gminy Mszana w dniach 11-20 sierpnia 2014 r. w godzinach pracy urzędu.

Deklarację można również samodzielnie pobrać ze strony internetowej Gminy Mszana, wypełnić i dostarczyć do Punktu Obsługi Klienta Urzędu Gminy w dniach 11-20 sierpnia 2014 r.

Złożenie deklaracji nie jest jednoznaczne z otrzymaniem dofinansowania.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: (32) 475 97 59

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj