Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mszana: Kawiarenka dla seniora

Facebook Twitter

Mszana stratuje z projektem dedykowanym starszym mieszkańcom gminy na jesienno-zimowe dni. Ośrodek Pomocy Społecznej ma kupony, które pozwolą za symboliczna złotówkę kupić kawę lub herbatę. Celem projektu jest zachęcenie osób starszych do aktywności i włączenia się w życie społeczne.

Kupony dostępne są w Ośrodku Pomocy Społecznej w Mszanie tj w Połomi, ul. Centralna 93.  Aby z nich skorzystać, wystarczy zgłosić się do wybranych punktów i odebrać odpowiedni kupon, a następnie zrealizować go w lokalu objętym projektem, w którym widnieje informacja ”miejsce przyjazne seniorom.”

Projekt rusza od dnia 23 września 2020 r. i od tego dnia będzie można zaopatrywać się w kupony w Ośrodku Pomocy Społecznej w Mszanie. Po wpisaniu się na listę, jedna osoba może pobrać maksymalnie dwa kupony, które należy zrealizować w ciągu danego miesiąca.

OPS uprzejmie prosi o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa w projekcie, który stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia. Treść ogłoszenia jak również regulamin dostępne są do wglądu również w siedzibie Ośrodka.

Lokale zainteresowane udziałem w projekcie mogą zgłosić się do siedziby Ośrodka Pomocy Społecznej w Mszanie tj. Połomia, ul. Centralna 93 lub do kontaktu telefonicznego 32/ 47 200 42, 783 570 750.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj