Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mszana wysyła smsy. Wciąż można dopisać się do bazy i być na bieżąco

Facebook Twitter

Smsy z Urzędu Gminy. W ten sposób Mszana chce komunikować się z mieszkańcami wysyłając przypomnienia, alarmy lub informując o ważnych wydarzeniach.

Chodzi o coraz lepszą komunikację z mieszkańcami, bo do tej pory usługa powiadomień smsowych, dotyczyły tylko opłat lokalnych.

-informują urzędnicy. Obecnie mieszkańcy, których numery telefonów znajdują się w bazie systemu podatkowego, prowadzonej od 2017 roku w Referacie Finansów, otrzymują powiadomienia o terminie płatności podatków i opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Od teraz zakres usługi się zwiększy – urząd będzie również za pomocą smsów informować o alertach pogodowych, innych ważnych ogłoszeniach czy wydarzeniach w gminie.

Jest również możliwość dołączenia do systemu innych osób zainteresowanych takimi powiadomieniami. Do bazy można się dopisać poprzez wypełnienie formularza (w załączniku) i przesłanie go pocztą – Urząd Gminy Mszana, ul. 1 Maja 81, 44-325 Mszana lub wysłanie skanu na adres: sekretariat@mszana.ug.gov.pl lub promocja@mszana.ug.gov.pl.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj