Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

MTS Żory wygrywa w Łodzi. Piłkarki ręczne pokonały ChKS Łódź 28:21

Facebook Twitter

Piłkarki ręczne MTS-u Żory z kolejnym zwycięstwem na koncie. Zespół wygrał wyjazdowe spotkanie z drużyną ChKS Łódź 28:21. Żorzanki zaczęły mecz od prowadzenia 5:0 i do końca nie oddały już prowadzenia, ale zwycięstwo nie przyszło im łatwo.

fot.FB/MTS Żory

Podkreślał to po meczu szkoleniowiec MTS-u:

Bartłomiej Duda: Nie mogę powiedzieć, że pewne 3 punkty, musieliśmy je wytargać z parkietu przeciwnika. Bardzo trudny mecz, nie myślałem, że będzie aż tak, natomiast fajnie, że 3 punkty jadą do Żor, musieliśmy troszeczkę się ”pobić”, nawet na parkiecie to było widać mocno.

Ważne, że wygrywamy kolejny mecz

– dodaje rozgrywająca zespołu z Żor:

Aleksandra Sojka: Na pewno nie było łatwy, nie był udany ale liczą się 3 punkty i to jest najważniejsze po tym meczu. Na pewno musimy wyciągnąć wnioski, dobrze że mecz z Wrocławiem będzie za 3 tygodnie, bo będziemy miały dużo czasu żeby popracować nad tymi błędami które nam się przydarzają.

A mecz z drużyną z Wrocławia w sobotę 19 marca w żorskiej hali. Dodajmy, że zespół MTS-u jest liderem w tabeli grupy B pierwszej ligi, ma o trzy punkty więcej niż drugi Ruch Chorzów, chorzowianki rozegrały jednak jedno spotkanie mniej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj