Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Multikino: Bob Marley na dużym ekranie

Facebook Twitter

„Marley” to barwna podróż do świata muzyki, miłości, radości i jedności ponad podziałami. Taki świat przez 36 lat swojego życia tworzył Bob Marley i zarażał nim miliony ludzi na wszystkich kontynentach. "Marley", nagrodzony Oscarem film Kevina Macdonalda, będzie można zobaczyć w rybnickim Multikinie. Zdobądź bilety!

Film zostanie wyświetlony w kilkunastu miastach Polski już w najbliższy czwartek (23.08.). Szansę na zobaczenie dzieła Kevina Macdonalda na dużym ekranie, mają także mieszkańcy naszego regionu.

Król reggae, nazywany prorokiem Rasta, kochał kobiety, piłkę nożną i marihuanę, ale jego największą miłością była muzyka. Z jego ideami dorastają kolejne pokolenia. On sam ma miliony fanów Facebooku, a jego piosenki na YouTubie notują miliardy odtworzeń.

My natomiast mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na czwartkowy wieczór. Aby zdobyć wejściówki do rybnickiego Multikina, należy w komentarzach poniżej podać tytuł Waszej ulubionej piosenki Boba Marleya. Warto dopisać krótkie uzasadnienie wyboru, dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy. Wyniki ogłosimy w środę (22.08.) około godziny 20.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 czerwca 2020