Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Multikino Rybnik: ostra jazda bez trzymanki

Facebook Twitter

Drinki z palemką, głośna muzyka i tańce do białego rana? To jest dobre dla przedszkolaków. W trakcie ENEMEFu Kina Imprezowego pokazane zostaną filmy, których bohaterowie przekroczą wszelkie granice na drodze do dzikiej zabawy. To nie jest seans dla grzecznych dziewczynek i grzecznych chłopców, ta noc będzie totalną demolką.

W trakcie najbardziej imprezowego maratonu w historii wyświetlone zostaną cztery filmy: przełamujący wszelkie tabu „Projekt X”, hipnotyczny „Berlin Calling”, kultowy „Human Traffic” oraz „Kac Vegas w Bangkoku”.

ENEMEF: Kino Imprezowe to ekstremalne doznania i prawie 7 godzin ostrej jazdy bez trzymanki. Świetna muzyka, najlepsze kluby świata i ekipa, z którą nigdy nie jest nudno – piątek, 28 września

Kolejność emisji filmów ustala Publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl, głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20:00.

Godzina rozpoczęcia i zakończenia:
rozpoczęcie o 22:00, przewidywany koniec ok. 5:00 rano

Ceny biletów:

  • 21 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 21 zł każdy
  • 23 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
  • 25 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
  • 26 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
  • 29 zł: cena normalna

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:

  • bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się 18 września o 12; więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz możliwości rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

Osoby poniżej 18 lat za zgodą rodziców.

Projekt X

Project X, USA 2012, 88′
reżyseria: Nima Nourizadeh
scenariusz: Matt Drake, Michael Bacall
obsada: Thomas Mann, Oliver Cooper, Dax Flame

Takiej komedii, jak Projekt X jeszcze nie było! W tym filmie chodzi o zabawę, jakiej nigdy wcześniej nie widziano.

Tom nie należy do najpopularniejszych dzieciaków w szkole. Chłopak chce, aby jego impreza urodzinowa była spektakularna i została zapamiętana przez znajomych. Lecz to, co się w trakcie wieczoru wydarzy, przekroczy jego najśmielsze oczekiwania. A wszystko dzięki pomysłowości kumpli, którzy zaprosili na przyjęcie trochę więcej osób niż to było w planie…

Ten film nie kończy się na obietnicy pokazania dzikiej balangi, wypełnia tę obietnicę w 1000%! W dodatku wszyscy są zaproszeni.

Berlin Calling

Niemcy 2008, 100′
scenariusz i reżyseria: Hanner Sthor
obsada: Paul Kalkbrenner, Rita Lengyel, Corrina Harfouch

Bardzo intensywny film, który oddziałuje na niemal wszystkie zmysły. Berlin Calling pokazuje niemiecką scenę muzyczną, atmosferę klubów i realia tamtejszych imprez.

Klubowe nocne życie w Berlinie pokazane w rytmie 100000 uderzeń na minutę. DJ Ickarus bierze udział w tournée, występując w klubach, a jednocześnie przygotowuje się do wydania albumu. Wspomaga się narkotykami. W końcu przedawkowuje i trafia do szpitala psychiatrycznego.

Ujęcia nakręcone z niezwykłą intensywnością, które absorbują słuch i wzrok, pozwalają zanurzyć się w świat hipnotycznej muzyki.

Human Traffic

Irlandia, Wielka Brytania 1999, 99′
scenariusz i reżyseria: Justin Kerrigan
obsada: John Simm, Lorraine Pilkington, Shaun Parkes, Danny Dyer

Od tej chwili są tylko kluby, dragi, puby i imprezy. 48 godzin ostrej jazdy bez trzymanki. Kompletny odjazd, zabawa na maksa – mówi jeden z bohaterów. Najważniejszą rzeczą w tym filmie jest dzika zabawa w klubie.

Human Traffic opowiada o jednym weekendzie z życia piątki przyjaciół z Cardiff. Ciężko pracują przez cały tydzień, lecz gdy przychodzi wymarzony piątek, odsuwają na bok wszystkie swoje problemy i oddają się szalonej zabawie. Rozmowy przy piwie w pubie, muzyka, beztroska na klubowym parkiecie, na dwie doby w tygodniu nic jest ważniejsze.

Wśród artystów, którzy udostępnili swoją muzykę do filmu znajdują się m.in. Fatboy Slim, Public Enemy, czy Orbital.

Kac Vegas w Bangkoku

The Hangover Part II, USA 2011, 102′
reżyseria: Todd Philips
scenariusz: Craig Mazin, Todd Philips
obsada: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifanakis

Kontynuacja bijącej rekordy popularności komedii Kac Vegas. O wiele bardziej pieprzna niż pierwsza część, jest gwarancją nieskrępowanej rozrywki.

Dobrzy kumple znowu razem, tym razem jadą do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce ryzykować i planuje przed weselem spokojne późne śniadanie. Ale nie wszystko układa się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas, przeszło już do historii, ale to, co będzie miało miejsce w Bangkoku, wydaje się po prostu niemożliwe. Komedie Toda Phillipsa mają wszystko to, co sprawia, że widownia pozostaje w doskonałym humorze przez cały seans.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj