Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Multikino Rybnik: wygraj ekstremalny bilet!

Facebook Twitter

Tej imprezy nie można przegapić! Wielkie emocje, niezapomniane wrażenia, wyjątkowe pokazy, ekstremalne show - gwarantowane! To wszystko już w środę wieczorem w Multikinie Rybnik, podczas polskiej premiery "Nitro Circus 3D".

W środę, 27 lutego, Multikino zaprasza do udziału w polskiej premierze filmu „Nitro Circus 3D”, pierwszy film pełnometrażowy w 3D legendarnego cyrku Travisa Pastrany, napędzanego podtlenkiem azotu. Widzowie w kinach sieci Multikino będą mieli jedyną w Polsce okazję, aby zobaczyć film „Nitro Circus 3D” w cyfrowej jakości, w trójwymiarze, na wielkim ekranie.

Nitro Circus to znany i popularny cyrk związany ze sportami ekstremalnymi, przede wszystkim Freestyle Motocross oraz BMX, szefem cyrku jest legendarna postać FMX, pomysłodawca wielu ewolucji i wielokrotny mistrz zawodów X-Games i RedBull X-Fighters – Travis Pastrana. W Nitro Circus zaangażowane są, także osoby z telewizyjnej serii „Jackass” – znanego programu MTV, który również doczekał się pełnometrażowych filmów kinowych 2D i 3D. Członkowie Nitro Circus wykonują ekstremalne, śmiertelnie niebezpieczne ewolucje, tym odróżnia się Nitro Circus od „Jackass”, gdzie w Jackass – wiadomo było, że ktoś sobie coś zrobi… tutaj albo ktoś wykona ewolucję, albo… się zabije w przypadku popełnienia błędu. Wszelkie ewolucje pokazane w filmie są realizowane przez wyszkolonych kaskaderów i na ich własne ryzyko i broń boże nie próbujcie ich powtarzać!

Start filmu o godzinie 20.00. Czas trwania: 92 min.

Weź udział w konkursie i wygraj jedno z pięciu podwójnych zaproszeń na seans Nitro Cicus 3D! Jak powalczyć o nagrodę? Wyślij zdjęcie przedmiotu, urządzenia, które służy ci do uprawiania sportów ekstremalnych! Cokolwiek to jest… Leon, prowadzący program popołudniowy, zamierza wysłać zdjęcie klawiatury komputera, bo jak mówi dla niego sportem ekstremalnym jest… wymyślanie dla Was kolejnych konkursów ;) Czekamy na Wasze pomysły, oczywiście całą zabawę można potraktować z przymrużeniem oka. Bądźcie grzeczni w Waszych pomysłach :)

Zdjęcia z krótkim opisem przesyłajcie przez formularz kontaktowy DAJ ZNAĆ. Na Wasze zgłoszenia czekamy do środy, do godziny 12.00. Wszystkie zdjęcia na bieżąco będziemy publikować na naszym profilu na facebooku.

Nitro Circus 3D

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2020