Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Multikino: wygraj wycieczkę do Hollywood!

Facebook Twitter

Rozpoczął się wakacyjny konkurs Multikina! Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia inspirowanego jednym z filmów: „Niesamowity Spider-Man”, „Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów”, „Prometeusz” oraz „Madagaskar 3”. Zdjęcia można zgłaszać do końca sierpnia.

Wakacyjny konkurs Multikina składa się z czterech dwutygodniowych etapów i ma charakter otwarty. Będzie trwał od 6. lipca do 31. sierpnia. Jest skierowany do każdego, kto chodzi do kina na filmy i marzy o wakacjach w Hollywood. Specjalnie na potrzeby konkursu, na Fan Page’u Multikino Polska www.facebook.com/MultikinoPolska, stworzono aplikację dzięki której można zamieszczać zdjęcia, doładowywać je gwiazdkami za pomocą kodów z biletów oraz z paragonów i głosować. Z aplikacji mogą korzystać wszyscy fani Multikina na portalu facebook.com, którzy są zainteresowani uczestnictwem w konkursie.

Wyniki poszczególnych etapów będą ogłaszane co dwa tygodnie, w poniedziałek na stronie www.multikino.pl oraz na Fan Page’u Multikino Polska. Ponadto co dwa tygodnie w piątek będzie pojawiło się kolejne zadanie konkursowe.

Główną nagrodą w konkursie jest wycieczka do Hollywood, a nagrodami dodatkowymi są: złote karty uprawniające do oglądania przez cały rok filmów w Multikinie za darmo, iPady, iPody oraz zestawy filmowe.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.multikino.pl oraz na Fan Page’u

www.facebook.com/MultikinoPolska.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 grudnia 2022