Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mundial 2022 dla Rybnickich Dzielnic. Ruszyły zapisy

Facebook Twitter

Kolejno triumfowały: Ochojec w 2016 roku, Kamień w 2018 i Golejów w 2020 roku. Kto tym razem zdobędzie puchar? Ruszyły zapisy do turnieju piłkarskiego Mundial 2022 dla Rybnickich Dzielnic.

Fot. flooy / pixabay.com

Impreza odbywa się raz na dwa lata, bo to turniej, którego celem jest każdorazowo uczczenie europejskiego bądź światowego czempionatu. Zawodnicy swoje spotkania rozgrywać będą na boisku wielofunkcyjnym przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Rybniku-Golejowie. Mecze rozgrywane będą oficjalną piłką mistrzostw świata 2022 w Katarze – Al Rihla.

Turniej rozgrywany będzie przede wszystkim w weekendy i potrwa maksymalnie do 4 września. Każda z dzielnic może być reprezentowana tylko przez jedną drużynę liczącą 6 zawodników oraz 3 rezerwowych. Nie muszą oni być na stałe zameldowani w dzielnicy, którą reprezentują, wystarczy, że czują się z nią trwale związani i chcą dla niej grać. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są elektronicznie do 29 maja.

Zapisów można dokonywać wyłącznie elektronicznie, do 29 maja włącznie. Zgłoszenia drużyn do turnieju dokonują kierownicy drużyn (1 osoba):

  • za pośrednictwem udostępnionego przez Organizatora formularza elektronicznego:
  • telefonicznie: 603 627 389
  • mailowo: sport.arek@gmail.com (w tytule wiadomości prosimy wpisać: Nazwa dzielnicy – „Mundial 2022 dla Dzielnic”), podając obligatoryjnie następujące dane: swoje imię i nazwisko, telefon kontaktowy, reprezentowaną dzielnicę oraz opcjonalnie adres e-mail.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 lipca 2022