StartKultura Się dzieje

Music’s Energy Festival nad Zalewem Rybnickim

Festiwal będzie skierowany do ludzi w każdym wieku.

Program Music’s Energy Festival zostanie podzielony na dwie części. Pierwszego dnia od 16:00, a drugiego od 12:00 na wszystkich będzie czekał szereg różnych atrakcji. Pojawią się m.in. dmuchańce i strefa animatorów dla dzieci czy też strefa relaksu z leżakami i parasolkami. Ponadto będzie można zobaczyć występy taneczne oraz posłuchać muzyki DJ na żywo. Nie zabraknie również poezji mówionej i śpiewanej w wykonaniu artystów ze Stowarzyszenia „Słowem w twarz”, które jest współorganizatorem pierwszej części festiwalu.

Koncert i Noc Kolorów na Music’s Energy Festival

Organizatorem wieczornej części Music’s Energy Festival będzie Cultural Crew, które organizuje koncerty i imprezy młodzieżowe w Rybniku. W godzinach wieczornych na uczestników zabawy będą czekały m.in. dwie sceny muzyczne, namiot ze sceną, muzyka z DJ na żywo oraz strefa relaksu.

W piątek (8.06) odbędzie się Noc Kolorów, podczas której w powietrze posypią się fluorescencyjne proszki holi. Będą one bezpłatnie rozdawane uczestnikom imprezy. Całość uzupełni natomiast sobotni (9.06) występ młodzieżowego artysty.

Zostaw komentarz