Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Music’s Energy Festival nad Zalewem Rybnickim

Facebook Twitter

To dwudniowe wydarzenie, zaplanowane na najbliższy piątek (8.06) i sobotę (9.06). Na tereny zielone zaprasza Fundacja PGE Energia Ciepła oraz Stowarzyszenie "Słowem w twarz", które już w zeszłym roku zorganizowało cykl występów plenerowych na terenie Rybnika, a także konkurs artystyczny dla młodzieży.

fot. Stowarzyszenie "Słowem w Twarz"

Festiwal będzie skierowany do ludzi w każdym wieku.

Program Music’s Energy Festival zostanie podzielony na dwie części. Pierwszego dnia od 16:00, a drugiego od 12:00 na wszystkich będzie czekał szereg różnych atrakcji. Pojawią się m.in. dmuchańce i strefa animatorów dla dzieci czy też strefa relaksu z leżakami i parasolkami. Ponadto będzie można zobaczyć występy taneczne oraz posłuchać muzyki DJ na żywo. Nie zabraknie również poezji mówionej i śpiewanej w wykonaniu artystów ze Stowarzyszenia „Słowem w twarz”, które jest współorganizatorem pierwszej części festiwalu.

Koncert i Noc Kolorów na Music’s Energy Festival

Organizatorem wieczornej części Music’s Energy Festival będzie Cultural Crew, które organizuje koncerty i imprezy młodzieżowe w Rybniku. W godzinach wieczornych na uczestników zabawy będą czekały m.in. dwie sceny muzyczne, namiot ze sceną, muzyka z DJ na żywo oraz strefa relaksu.

W piątek (8.06) odbędzie się Noc Kolorów, podczas której w powietrze posypią się fluorescencyjne proszki holi. Będą one bezpłatnie rozdawane uczestnikom imprezy. Całość uzupełni natomiast sobotni (9.06) występ młodzieżowego artysty.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj