Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Muszę sobie na gitarze pograć, bo mnie to zadrażniło znowu”. Piotr Żyła w swoim stylu komentuje skoki kwalifikacyjne w Pekinie

Facebook Twitter

Trwają Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pekinie. Dziś odbyły się kwalifikacje do konkursu indywidualnego w skokach narciarskich na dużej skoczni. Reprezentacja Polski rywalizowała w składzie: Paweł Wąsek, Dawid Kubacki, Piotr Żyła i Kamil Stoch.

Fot. Piotr Żyła- Official / Facebook

Piotr Żyła w kwalifikacjach skoczył na odległość 122,5 metra i był to najlepszy wynik spośród zawodników naszej reprezentacji. Swoją wczorajszą i dzisiejszą formę skomentował oczywiście w swoim stylu.

Piotr Żyła: Nażarłem się czegoś, co nie trzeba […] Zepsułem skok […] Myślicielem już nie zostanę […] Skocznia jak skocznia, skoki są istotne […] Muszę sobie na gitarze pograć, bo mnie to zadrażniło znowu

-komentował w TVP Sport Piotr Żyła.

Dziś Paweł Wąsek skoczył na odległość 115 metrów, Dawid Kubacki- 118,5 metra, Piotr Żyła- 122,5 metra a Kamil Stoch skoczył na 116 metrów. Konkurs indywidualny mężczyzn na skoczni HS 140 rozpocznie się w sobotę (12.02.) o godzinie 12.00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj