Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Muzyczne lato w Jastrzębiu: Take Trijo i Cała Góra Barwinków

Facebook Twitter

Take Trijo i Cała Góra Barwinków do usłyszenia i do zobaczenia w najbliższą niedzielę (17.07.) w Jastrzębiu-Zdroju. To kolejny koncert w ramach "Muzycznego lata" w mieście. Tak jak poprzednie edycje zaplanowano go w Parku Zdrojowym, o godzinie 16:30. Wstęp jest wolny.

Zespół – TAKE TRIJO

Zespół przedstawia świat muzyki klasycznej, jazzu oraz muzyki rozrywkowej w interesującej formie. Znakomici muzycy delektują akustycznym brzmieniem akordeonu, gitary i kontrabasu. Zespół tworzą: Jerzy Kleczka – akordeon, Andrzej Trefon – gitara, Andrzej Kocyba-kontrabas – to muzycy z dużym doświadczeniem i pokaźnym dorobkiem artystycznym.

Cała Góra Barwinków

Muzyka grupy, to energetyczny mix ska, reggae i rocksteady. Znakiem rozpoznawczym CGB jest wysunięta na pierwszy plan, rozbudowana sekcja dęta i chwytliwe melodie. Debiutancka płyta CGB  zdobyła uznanie wśród publiczności i krytyków. Zebrała dobre recenzje w prasie a także w portalach internetowych. Jeszcze lepiej wiodło się kolejnej produkcji zespołu pt. „24 godziny”. Spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem, czego wyrazem czwarte miejscu w plebiscycie pisma ‘Free Colours’ na najlepszą płytę roku. Tytułowa piosenka znalazła się na trzecim miejscu tego zestawienia w kategorii ‘Piosenka roku’. CGB słynie z świetnie przyjmowanych, energetycznych koncertów. Wystąpiła dotąd na niemal wszystkich najważniejszych festiwalach, a także dwukrotnie na Przystanku Woodstock – w 2003 i 2013 roku oraz Heineken Opener Festival 2007 w Gdyni. Obecnie ma na koncie około 600 występów w kraju i za granicą.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2020