Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Na czołówkę z autobusem. Kolizja w Jastrzębiu-Zdroju

Facebook Twitter

Kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, co było przyczyną kolizji. I choć zdarzenie wyglądało poważnie, na szczęście okazało się niegroźne w skutkach. Policja po raz kolejny apeluje do kierujących o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego!

fot. policja Jastrzębie-Zdrój

Do zdarzenia doszło wczoraj (10.04), około godziny 18:00, na skrzyżowaniu ulicy Ranoszka z ulicą Wyzwolenia w Jastrzębiu-Zdroju. Policjanci ruchu drogowego z jastrzębskiej komendy ustalili, że kierujący audi, 26-letni mężczyzna, na wysokości skrzyżowania stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w autobus komunikacji miejskiej, którym kierował 60-letni mężczyzna.

Kierujący oraz pasażerowie zostali przebadani przez służby medyczne, na szczęście nikomu nic się nie stało. 26-letni mężczyzna za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym w wysokości 3000 złotych.

Policja apeluje

Po raz kolejny apelujemy do kierujących o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego! Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo, jako uczestników ruchu drogowego, zależy w głównej mierze od nas samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj