StartKultura

Na hasło „Radio90” tańsze bilety na spektakl!

Regularna cena biletów na spektakl „Się Kochamy” to 70 zł. W poniedziałek (22.10.) w kasie Wodzisławskiego Centrum Kultury, podając hasło „Radio90”, można nabyć bilet za 40 zł! Akcja trwa tylko dziś, do wyczerpania zapasów.

Spektakl „Się kochamy” to opowieść o klasycznym trójkącie miłosnym, w którym to mężczyźni knują zaskakującą w skutkach intrygę. Znakomita farsa o przewrotności ludzkiej natury. Wspaniale napisane dialogi, humor rodem z najlepszych amerykańskich komedii filmowych – doskonała zabawa
dla wszystkich tych, którzy nie boją się podążać za prawdziwym uczuciem!

Poznasz historię Harrego i Milta – dawnych przyjaciół ze szkoły. Jeden z nich stoi na przysłowiowej krawędzi, drugi skutecznie udaje zadowolenie z dotychczasowego życia. To idealny moment na życiowe zmiany. Właśnie ta dwójka wplącze Cię w przygotowaną przez nich intrygę, która, jak się później okaże, nie była najlepszym pomysłem. Czy nie będzie za późno na zadośćuczynienie błędów? Jaką rolę w tym wszystkim odegra kobieta?

Sztuka ta to zabawa znudzonych kochanków, a zarazem szansa dla tych, którzy nie raz stanęli już na krawędzi mostu miłosnej rozpaczy. To przede wszystkim niezwykła historia, którą każdy zna z własnego doświadczenia – a jeśli jeszcze nie zna – lepiej niech doświadczy jej tu i teraz, na scenie.

Zostaw komentarz