Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Na rozprawę sądową przyszedł pijany. To jedno z niecodziennych zatrzymań w Jastrzębiu-Zdroju

Facebook Twitter

W Jastrzębiu zatrzymano dwie osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości. Okoliczności w jakich to się stało są jednak niecodzienne. Wczoraj (07.04.) na rozprawę sądową przyszedł 53-latek. Ponieważ sędzina podejrzewała, że jest pijany wezwała policjantów. Ci przebadali mężczyznę - wynik 2,2 promila alkoholu.

fot. pixabay.com

Za naruszenie powagi sądu został on ukarany karą 10 dni pozbawieniem wolności. Dodatkowo okazało się, że jest poszukiwany przez sąd w Tarnowie. 53-latek został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzone kary.

Trafiła tam także 48-latka, która wczoraj (08.04.) wieczorem wezwała mundurowych. Twierdziła, że w jej mieszkaniu trwa awantura. Okazało się, że to nieprawda. Po wylegitymowaniu i sprawdzeniu w policyjnej bazie danych kobiety, wyszło na jaw, że jest poszukiwana przez jastrzębski sąd, ponieważ ma do odbycia karę pozbawienia wolności. Jastrzębianka została przewieziona do Aresztu Śledczego w Katowicach. Za bezpodstawne wezwania policjantów ukarano ją mandatem.

Czytaj także:

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj