Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Na świąteczną nutę zagra Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa

Facebook Twitter

Jak pozytywnie nastroić się na święta? Jak sprawić, by myśli koncentrowały się na tym, co brzmi radośnie i dobrze? Z pomocą przychodzi kolejne przedsięwzięcie online organizowane przez Wodzisławskie Centrum Kultury. W niedzielę, 20 grudnia w transmisji na żywo wystąpią muzycy Wodzisławskiej Orkiestry Rozrywkowej wraz z wokalistkami.

mat. prasowe

Wydarzenie pn. „Koncert na Gwiazdkę” jest kolejną odsłoną akcji WCK #siećzkulturąwdomu.

Wodzisławska Orkiestra Rozrywkowa działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od 2013 roku. Tworzy ją grupa utalentowanych muzyków w różnym wieku. To w niej w jedno scala się siła i artystyczna wrażliwość uczniów, absolwentów, pedagogów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Wojciecha Kilara oraz muzyków związanych z Wodzisławiem Śląskim. Jej ekspresję można było usłyszeć na różnych koncertach podczas miejskich imprez i uroczystości. Kierownikiem artystycznym orkiestry jest Marek Sobota. Z orkiestrą występują solistki Alicja Tarasek, Oliwia Węgrzyk i Roksana Ostojska.

Podczas grudniowego koncertu usłyszymy znane hity muzyki rozrywkowej oraz standardy nawiązujące do świątecznego czasu.

Koncert będzie można zobaczyć, dzięki bezpłatnej transmisji na żywo o godz. 17:00 na Facebooku i kanale YouTube Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2022