Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Na sygnale z ranną do szpitala

Facebook Twitter

Niecodzienna interwencja pawłowickiego policjanta. Uwagę dzielnicowego przykuł samochód, który nie potrafił utrzymać toru jazdy. Okazało się, że pojazd prowadzi kobieta, która potrzebuje pomocy lekarza. Policjant natychmiast „na sygnałach” przewiózł 46-latkę do jastrzębskiego szpitala.

pijany kierowca

Był już późny wieczór, gdy dzielnicowy z komisariatu w Pawłowicach zauważył, że jadący za nim suv nie utrzymuje prostego toru jazdy, a następnie zatrzymuje się na parkingu. Policjant postanowił to sprawdzić. Gdy tylko wysiadł z radiowozu, usłyszał kobiecy głos wzywający pomocy. Natychmiast podbiegł do obserwowanego wcześniej samochodu, skąd było słychać rozpaczliwe wołanie o ratunek.

Mundurowy na miejscu zastał kobietę, która nie potrafiła swobodnie złapać oddechu, a jedną rękę miała owiniętą bandażami. Udało mu się ustalić, że dzień wcześniej 46-latka doznała oparzeń drugiego stopnia, a przed momentem, gdy zmieniała opatrunek, zaczęła odczuwać ogromny ból.

Kobieta chciała samodzielnie pojechać do jastrzębskiego szpitala, jednak podczas drogi dolegliwości znacznie się nasiliły. W pewnym momencie zaparkowała samochód, gdyż nie była już w stanie dalej jechać. Wtedy odnalazł ją dzielnicowy, który widząc powagę sytuacji, włączył sygnały uprzywilejowania i ruszył z ranną do szpitala, gdzie kobiecie została udzielona pomoc medyczna.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 8 lutego 2023