Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Nadchodzące wydarzenia w Cieszynie

Facebook Twitter

Przedstawiamy wam najbliższe imprezy, które będą organizowane lub współorganizowane przez COK "Dom Narodowy" w Cieszynie.

1  marca – Targi Staroci
Kup, sprzedaj, wymień się! Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” i Cieszyński Klub Hobbystów zapraszają na Targi Staroci, które odbędą się w pierwszą niedzielę marca 2020 r. w godzinach 8.00 – 14.00 w Domu Narodowym.

3 marca – Wernisaż wystawy  „Alternatywne światy w sztuce kolażu”

„Alternatywne światy w sztuce kolażu / Alternate worlds” in collage to niezwykła wystawa prac Roberta Andrew Musacchio, którą będzie można podziwiać od 3 marca w Galerii Ceglanej, mieszczącej się w Domu Narodowym. Jej wernisaż rozpocznie się o godz. 17:00. Wystawa ukazuje przeszłość, teraźniejszość i przyszłość… alternatywne światy uchwycone w specyficznej sztuce, jaką jest kolaż. Artysta z Nowego Jorku zaprezentuje swoje prace, które jak mówi „odzwierciedlają moje życie, podróże i pobyty w rożnych miejscach”.
5 marca – Spotkanie autorskie z Andrzejem Otczykiem

Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” zaprasza na spotkanie autorskie z Andrzejem Otczykiem, wieloletnim redaktorem Głosu Ziemi Cieszyńskiej. Spotkanie odbędzie się w związku z promocją książki „Wzgórze doskonałych”, której akcja toczy się w czasie, gdy w Europie zapłonęły stosy. Wstęp wolny!

7 marca – Dzień Kobiet w COK

Z okazji Dnia Kobiet Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” przygotował atrakcje specjalnie dla Pań! Świętowanie rozpoczniemy już w sobotę 7 marca! O godz. 16:00 rozpocznie się spotkanie „Stylizacja sylwetki – sztuka iluzji”, które poprowadzi Bernadeta Weber – doświadczona stylistka, kolorystka i makijażystka. Podczas spotkania będzie okazja poznać różne typy sylwetek, złote zasady korygowania ich mankamentów oraz eksponowania zalet. Na modelkach zobaczymy jak dużą różnicę wywołują proste zabiegi stylizacyjne i użycie odpowiednich dodatków. Natomiast o 18:00 odbędzie się koncert piosenek Anny German, które wykona Zoriana Grzybowska z zespołem. Usłyszymy m.in. najbardziej znane przeboje wokalistki, takie jak „Człowieczy los” czy „Tańczące Eurydyki”. Bilety do nabycia w kasie COK.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 12 lipca 2020