Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Nadchodzące wydarzenia w Cieszynie

Facebook Twitter

Przygotowaliśmy dla Was wykaz najbliższych imprez, które będą organizowane lub współorganizowane przez COK "Dom Narodowy".

2 luty – Targi Staroci

Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy” i Cieszyński Klub Hobbystów zapraszają na Targi Staroci, które odbędą się w pierwszą niedzielę lutego 2020 r. w godzinach 8.00 – 14.00 w Domu Narodowym. Jak co miesiąc będzie okazja zakupić kolekcjonerskie eksponaty lub wymienić się starymi, wartościowymi rzeczami.

5 luty – Spotkanie z Danielą Wójcik

Spotkanie z Danielą Wójcik pod tytułem „Jeszcze świat  się kręci”. Autorka zaprezentuje swoje fraszki, kpinki i szumowinki.  Dobrego humoru również nie zabraknie. Wstęp na spotkanie, które rozpocznie się o godz. 17:00, jest wolny.

7 luty –  wernisaż wystawy fitografii Piotra Brody

Wernisaż wystawy „Miejskie impresje / Martwa natura z kwiatem” odbędzie się w Galerii Ceglanej na parterze Domu Narodowego w piątek  7 lutego o godzinie 17.00. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 29 lutego w godzinach pracy Domu Narodowego. Autor fotografii Piotr Broda jest członkiem Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego.
13 luty- podróże za 5 złotych

W wirtualną podróż wśród dzikich plemion Etiopii zabierze Was Michał Szulim, doświadczony podróżnik, dziennikarz radiowy, twórca popularnego bloga Miejsce za miejscem. Początek spotkania o godz. 17:00.
14 luty- Koncert Walentynkowy

Propozycja dla zakochanych par i nie tylko. Piękny koncert o miłości w wykonaniu magicznego i utalentowanego duetu Kasia & Błażej z towarzyszeniem zespołu. Bilety w cenie 20 złotych do nabycia w kasie COK.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 lipca 2020