Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nadchodzi czas wakacji!!! Świadectwa już rozdane!

Facebook Twitter

Rok szkolny 2021/2022 przechodzi do historii. Przed uczniami, nauczycielami i rodzicami upragniony czas wakacji. Jeszcze tylko rozdanie świadectw i można cieszyć się wolnym, letnim czasem.

Już wczoraj (23.06.) w Wodzisławskim Centrum Kultury na uroczystej gali ósmoklasistów, a także wzorowych uczniów wyróżnił Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 z Wodzisławia:

Radio 90: Można powiedzieć, że już wychodzimy na prostą, wracamy do normalności, czy nie?

Jacek Dojka: Powoli wracamy, miejmy nadzieję, że pandemia już nie wróci. Że nas taki rok już nie spotyka, że wszystko wróci do starych dobrych czasów, że rozpoczniemy rok tradycyjnie, wszyscy razem, że skończymy go razem, z rodzicami, uczniami, nauczycielami, ale przede wszystkim chodzi nam o wspaniałe wakacje, żeby nic ich nie zakłóciło, żebyśmy odpoczęli, naładowali akumulatory. A w ogóle o wszystkim w całym Wodzisławiu życzę wspaniałych, udanych, ciepłych, niezapomnianych wakacji.

mówi Jacek Dojka, dyrektor wodzisławskiego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Wodzisławiu i dodaje, że galę udało się zorganizować po raz pierwszy od 2 lat:

Jacek Dojka: Bardzo się cieszę, że jesteśmy tutaj razem. Myślę, że wszystko pójdzie zgodnie z planem, nagrodzimy najzdolniejszych uczniów, pożegnamy przedszkolaki, które zostaną za niedługo uczniami szkół podstawowych, oraz pożegnamy jeszcze naszych 8-klasisów, którzy za moment staną się absolwentami.

A jak kończący się właśnie rok szkolny oceniają uczniowie?

Wszystkim życzymy udanych wakacji!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024