Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nadleśnictwo Rudy Raciborskiej zamyka dwie leśne drogi. Zobacz mapy

Facebook Twitter

Rozpoczyna się remont dwóch dróg leśnych w Kuźni Raciborskiej i Nędzy. Będą one zamknięte przez najbliższe tygodnie. Prace prowadzić będzie Nadleśnictwo Rudy Raciborskie.

Pierwszy remont zaplanowany jest na drodze Barachowskiej od stadionu w Kuźni Raciborskiej, drugi na ulicy Myśliwskiej do zabudowań z gospodarstwa szkółki leśnej w Nędzy. Mówi Radiu 90 Roman Suska rzecznik prasowy Nadleśnictwa Rudy Raciborskie.

Roman Suska: Remont będzie polegał na całkowitej przebudowie tych dróg, będzie wykonana nowa nawierzchnia, nowy dywanik asfaltowy, oczywiście będzie nowa podbudowa. Będą wzmocnione pobocza tych dróg, drogi będą całkowicie wyłączone z ruchu pieszego oraz rowerowego.

Roman Suska nadleśnictwo Rudy Raciborskie

Roman Suska rzecznik prasowy Nadleśnictwa Rudy Raciborskie apeluje, by przez czas prowadzenia remontu nie próbować wchodzić na te drogi.

Roman Suska: Będzie tam ciężki sprzęt budowlany, będą prowadzone głębokie wykopy. To będzie teren niebezpieczny dla osób postronnych. Na czas remontów można oczywiście korzystać z pozostałej infrastruktury turystycznej. Stan techniczny tych dróg nie jest zadowalający, nie są bezpieczne dla rowerzystów, dla biegaczy… Mam nadzieję, że nowa nawierzchnia pozwoli w sposób bezpieczny korzystać z tych terenów.

Zobacz trasy na mapach:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj