Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Najcieplejsze Miejsce na Ziemi w tym roku online

Facebook Twitter

Najcieplejsze miejsce na Ziemi, czyli wodzisławski festiwal reggae w tym roku zupełnie inny niż poprzednie edycje. Z powodu epidemii koronawirusa, wydarzenie odbędzie się online. W ostatnią sobotę lipca (25.07.), podczas internetowej transmisji na żywo, wystąpią: Mesajah, TABU oraz Cheeba, dr Love i Slaveah.

fot. Paweł Wengerski

Festiwal rozpocznie się o godz. 19:00. Transmisja na żywo będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych bezpłatnie w mediach społecznościowych. Streaming prowadzony będzie ze sceny Wodzisławskiego Centrum Kultury bez udziału publiczności.

Wiele osób czeka na nasz festiwal, który od lat jest muzyczną wizytówką miasta. Ze względu na czas epidemii, wszystkim fanom tego wydarzenia wraz z Miastem Wodzisław Śląski proponujemy ciekawy dzień festiwalowy online. Dzięki temu w naszym regionie i w wielu miejscach w Polsce, jak co roku o tym czasie będą mogły zabrzmieć gorące dźwięki reggae. I chociaż tym razem zagramy tylko w internecie, jestem przekonany, że jak zwykle połączy nas dobra energia

-mówi Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

W związku z obostrzeniami wywołanymi epidemią, nie jesteśmy w stanie zaproponować fanom festiwalu nic innego, chociaż bardzo chcielibyśmy spotkać się na stadionie, bo energia, którą wymieniamy się co roku, jest unikatowa i ładuje wszystkim jego uczestnikom baterie na cały rok. Tej chemii, która tam panuje, nie zastąpi żadne inne rozwiązanie. Niemniej jednak chcemy wlać w bywalców Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi odrobinę radości i pozytywnych wibracji, w tym trudnym dla wszystkich czasie. Bądźcie z nami wieczorem 25 lipca, zaproście znajomych, odpalcie grille na swoich działkach, ogrodach, balkonach. Bądźmy wtedy wszyscy razem, jak przez ostatnie 16 edycji festiwalu! Niech ogień znów zapłonie, jestem pewien, że tak właśnie będzie

– mówi Rafał Karwot, lider Tabu.

Miasto Wodzisław Śląski organizuje „Najcieplejsze Miejsce na Ziemi – Reggae Festiwal” poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Total Promotion.

Więcej o festiwalu: www.nmnz.pl

Program:

Sobota 25 lipca

  • 19:00 Slaveah / DrLove / Cheeba
  • 20:00 Mesajah
  • 21:15 Tabu
  • 22:30 Slaveah / DrLove / Cheeba
  • 23:00 Koniec

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2021