Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Najlepsi floryści zjadą na Florystyczne Mistrzostwa Europy- Europa Cup 2022

Facebook Twitter

Florystyczne Mistrzostwa Europy - Europa Cup 2022 to jedno z najważniejszych wydarzeń branży florystycznej na świecie. Na konkurs przyjeżdżają najlepsi floryści z całej Europy. XIX edycja Europa Cup 2022 inspirowana będzie muzyką. Impreza w Katowicach od 26 sierpnia.

fot.pixabay.com

Reprezentanci poszczególnych krajów zmierzą się w 6 konkurencjach.

Zobaczymy wielkie instalacje sięgające 2 metrów wysokości. Będziemy podziwiać biżuteryjną precyzję i dbałość o detale. Powstaną niepowtarzalne bukiety oraz kwiatowe dekoracje ciała.

– zachęcają organizatorzy. Kulminacją Europa Cup 2022 będzie WIELKI FINAŁ, który odbędzie się w sobotę, 27 sierpnia 2022 roku. Na scenie zmierzy się 6 najlepszych zawodników w ostatniej, finałowej konkurencji. Organizatorzy na tę okoliczność zaplanowali wiele atrakcji artystycznych oraz koncert niespodziankę. W trakcie uroczystości poznamy nowego Mistrza Europy we Florystyce.

Europa Cup 2022 to nie tylko konkurs, ale również wydarzenia towarzyszące

Piątek, 26 sierpnia 2022 roku będzie dniem dedykowanym florystom, właścicielom kwiaciarń, studentom florystyki, osobom związanym z branżą florystyczną – DZIEŃ BRANŻOWY. Weźmiemy udział w dwóch pokazach florystycznych, które przygotują wybitni floryści z Polski i Europy. Dawka kwiatowych inspiracji zostanie przepleciona seminariami. Specjaliści podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie sprzedaży internetowej, social media, zrównoważonego rozwoju, działań marketingowych, trendów na 2023 rok oraz wielu innych tematów.

fot.pixabay.com

Punktem kulminacyjnym pierwszego dnia wydarzenia będzie wieczorny pokaz. Równolegle z Florystycznymi Mistrzostwami Europy odbędzie się FESTIWAL KWIATÓW. Na powierzchni ponad 1400 m kwadratowych zaaranżowana zostanie wystawa florystyczna pt. „Cztery Strony Świata”. Tysiące roślin pod okiem doświadczonych florystów przeobrazi się w niepowtarzalne widowisko. W trakcie Festiwalu odbędą się mini pokazy florystyczne, prelekcje o pielęgnacji roślin, warsztaty dla dzieci. Będzie można podziwiać piękne suknie kwiatowe, wesprzeć kwiatową aukcję charytatywną na rzecz Hospicjum Dziecięcego „Świetlikowo” w Tychach, czy zakupić niespotykane rośliny.

Festiwal otwarty dla widzów w sobotę (27.08) i niedzielę (28.08) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Centrum na trzy sierpniowe dni utonie w kwiatach. Ciekawe aranżacje florystyczne, wernisaże fotograficzne, spotkania z producentami kwiatów i artykułów florystycznych, spotkania z wybitnymi florystami, konkursy dla odwiedzających i wiele innych atrakcji.

Impreza jest biletowana.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj