Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Najlepszy sposób na „Wieczór panieński?”

Facebook Twitter

...zobaczyć go w Multikinie! Na dużym ekranie już w najbliższy wtorek (11.09.) odbędzie się kolejny pokaz z cyklu Kino Na Obcasach. Specjalnie dla Pań, przedpremierowo - "Wieczór Panieński". Zapowiada się zwariowany, zabawny i pełen szalonych pomysłów wieczór w damskim towarzystwie. A w Radiu90 możecie wygrać bilety na ten seans.

Wieczór panieński (Bachelorette)

Komedia; data premiery: 14.09.2012.

Seans rozpocznie się o godzinie 20.00!

Reżyseria: Leslye Headland; Scenariusz: Leslye Headland; Obsada: Isla Fisher – Katie,Kirsten Dunst – Regan, James Marsden – Trevor, Rebel Wilson – Becky, Lizzy Caplan – Gena, Adam Scott – Clyde, Kyle Bornheimer – Joe, Hayes MacArthur – Dale, Arden Myrin – Melissa.

Amerykańska komedia „Wieczór Panieński” to zwariowany mix „Seksu w wielkim mieście” i przebojowych, nagradzanych Oscarami „Druhen”. Rozgrywająca się współcześnie w Nowym Jorku historia czterech licealnych przyjaciółek, które spotykają się po latach na ślubie jednej z nich. Przed ślubem jednak czeka je… wieczór panieński, w czasie którego szalona zabawa wymyka się spod kontroli. „Wieczór…” w stu procentach wpisuje się w najpopularniejszy obecnie na świecie nurt komedii genderowej, wykorzystującej stereotypowe podejście do spraw płci. Największymi hitami gatunku były: wspomniany już „Sex w wielkim mieście”, „Dziennik Bridget Jones” czy „Ladies”.

Film, owacyjnie przyjęty na pokazach festiwalowych, zgromadził znakomitą obsadę, między innymi znaną z „Wywiadu z wampirem”, „Melancholii” czy „Spidermana” – Kirsten Dunst, gwiazdę „X Manów” Jamesa Marsdena czy znaną z „Polowania na druhny” i „Wyznań zakupoholiczki” Islę Fisher.

W odróżnieniu od wygładzonych, hollywoodzkich „Druhen”, bohaterki „Wieczoru…” to naprawdę niegrzeczne dziewczynki!!! Nie straszne im litry szampana, tony kokainy czy przygodny seks w samolotowej toalecie. „Wieczór Panieński” to znakomita komedia na jesień…

Jak wygrać zaproszenie na seans? Szczegóły już niebawem – KLIK!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 czerwca 2020