Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Największe przeboje w wykonaniu niepełnosprawnych z regionu

Facebook Twitter

Dziś (25.01.) w Wodzisławskim Centrum Kultury kilkunastu wokalistów zaprezentowało się na Festiwalu Karaoke „ŚpiewaMY". Imprezę zorganizował Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych z Wodzisławia zapraszając do udziału podobne placówki z okolicy.

Uczestników oceniało profesjonalne jury. Występom przysłuchiwała się Monika Sokołowska:

Tegoroczna impreza odbyła się w rytmach folkowo-góralskich.

W muzycznej imprezie wzięli udział podopieczni z placówek i ośrodków kształcenia specjalnego. Udział zadeklarowało 17 uczestników, niestety nie wszystkim udało się dotrzeć na konkurs. Uczestnikami byli podopieczni m.in. z Warsztatów Terapii Zajęciowej z Gorzyc, z Rybnika, Wodzisławia, z Zakładu Aktywności Zawodowej oraz ze szkół i placówek specjalnych z Rybnika, Jastrzębia i Wodzisławia Śląskiego. W jury zasiedli: Arkadiusz Dzierżawa- basista i kompozytor grupy Łzy, Paweł Sobik- Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej im. W. Kilara w Wodzisławiu Śl. oraz Angelika Faucz- zwyciężczyni pierwszej i drugiej edycji Festiwalu.

Nie zabrakło też gości specjalnych. Byli to aktor Krzysztof Respondek oraz zespół muzyczny REDLIN, którzy zapewnili doskonałą oprawę muzyczno-rozrywkową.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj