Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Napad na pocztę w Niewiadomiu. Policja potwierdza [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

"Dzisiaj ok. godziny 15:30 doszło do napadu na placówkę pocztową nr 10 w rybnickiej dzielnicy Niewiadom przy ul. Mościciego 3" - informacje tej treści dostaliśmy przez formularz kontaktu DAJ ZAĆ na radio90.pl.

Poczta w NIewiadomiu w wieczór napadu

Napad na pocztę

Jak potwierdza Bogusława Kobeszko, rzeczniczka rybnickiej policji, po godzinie 15:00 doszło do napadu na placówkę pocztową. Trwają czynności operacyjne, dlatego policji nie udziela na razie informacji na temat tej sprawy. Wiadomo jedynie, że sprawcą był mężczyzna. Trwają jego poszukiwania.

AKTUALIZACJA

Wiemy więcej o wtorkowym (24.01.)napadzie na pocztę w Niewiadomiu. Zrabowane zostały pieniądze, trwają poszukiwania napastnika.

Z informacji przekazanej przez rzeczniczkę rybnickiej policji Bogusławy Kobeszko wynika, że do napadu na placówkę przy ulicy Mościckiego doszło kilkanaście minut po godzinie 15:00. Do środka wszedł mężczyzna, w ręku trzymał przedmiot przypominjący nóż. Zażądał wydania pieniędzy. 40-letniej kobiecie, która obsługiwała dziś placówkę pocztową nic się nie stało. Jak wstępnie ustalili rybniccy kryminalni przestępca oddalił się z miejsca zdarzenia pieszo. Trwają czynności w tej sprawie.  Jutro (25.01.) będzie wiadomo ile pieniędzy zostało zrabowane z poczty w Niewiadomiu.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024