Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Napadł na chłopaka na deskorolce, pobił i ukradł czapkę. Jest w areszcie

Facebook Twitter

Napadł na 19-latka, pobił i zabrał mu czapkę. Policja zatrzymała 20- letniego mężczyznę, który napadł na chłopaka jeżdżącego na deskorolce. Do rozboju doszło w rejonie parkingu wielopoziomowego przy ulicy Hallera w centrum Rybnika. Zatrzymany był już karany za podobne przestępstwa, dlatego został teraz tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

fot.rybnik.policja.gov.pl

Okazało się, że napastnik zaczepił młodego rybniczanina, który jeździł w tym rejonie na deskorolce. Agresor uderzał pięściami 19-latka, doprowadzając go do stanu bezbronności, po czym zabrał mu czapkę i uciekł. Na miejsce natychmiast wezwano policjantów i powiadomiono o popełnionym przestępstwie. Wtedy do działania przystąpili stróże prawa z Wydziału Kryminalnego. Sprawna praca śledczych doprowadziła do ustalenia agresora.

Zatrzymany to 20-letni mieszkaniec naszego miasta, który już wcześniej był karany za podobne przestępstwa i był wobec niego zastosowany dwukrotnie środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Tym razem został on tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnienie rozboju grozi mu nawet do 12 lat więzienia.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 lipca 2022