Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Narkotyki i brak uprawnień. Kumulacja wykroczeń u kierowcy samochodu

Facebook Twitter

Był pod wpływem narkotyków i miał je w samochodzie, który prowadził, nie miał za to prawa jazdy i chciał oszukać policjantów. To wszystko ma na swoim koncie 34-latek zatrzymany przez mundurowych w Pszowie.

narkotyki

Na ulicy Traugutta skontrolowali audi, którym jechało dwóch mężczyzn. Kiedy mundurowi podeszli do samochodu, fotel kierowcy był pusty. Kierowca szybko przesiadł się na tylną kanapę. Dopiero po chwili przyznał się, że to on prowadził auto, co potwierdził pasażer. Okazało się, iż 34-letni mieszkaniec powiatu rybnickiego nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ kilka miesięcy wcześniej zatrzymano mu prawo jazdy.

Na tym nie koniec badanie narkotestem wykazało w jego organizmie obecność amfetaminy, a policjanci znaleźli w samochodzie woreczek z marihuaną. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do dalszych badań. Teraz odpowie za jazdę samochodem bez uprawnień i pod wpływem działania substancji psychotropowych oraz za posiadanie narkotyków. Grozi mu kara do trzech lat więzienia, o jego dalszym losie zdecyduje wkrótce sąd.

Ty lub ktoś z bliskich Tobie osób ma problem z narkotykami? Szukasz rady jak znaleźć odpowiednią dla tej osoby pomoc? Kliknij!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 czerwca 2023