Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Narkotyki, kradzież i włamanie. Odpowie za to Czech zatrzymany w Cieszynie

Facebook Twitter

Kradzież i narkotyki na koncie 36-letniego Czecha zatrzymanego przez policjantów z Cieszyna. Mężczyzna okradł cieszyniaków na ponad 4 tysiące złotych. 36-latek najpierw ukradł rower wart ponad 3600 zł. Potem skradł donice z drzewkami i kwiatami warte blisko 600 zł.

Fot. cieszyn.slaska.policja.gov.pl

Dzięki czujności jednej z mieszkanek Cieszyna, która zauważyła podejrzanego mężczyznę i powiadomiła o tym cieszyńską komendę, złodziej został zatrzymany. Zdążył odjechać z miejsca, gdzie widziała go zgłaszająca, ale mundurowi szybko go odnaleźli i zatrzymali w trakcie ucieczki.

Podróżował ze swoją 38-letnią partnerką, obywatelką Czech. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli przy zatrzymanych narkotyki oraz skradziony na terenie Czech rower. Para miała przy sobie amfetaminę i marihuanę. Narkotyki te kupili w Czechach i przywieźli do Polski. Dodatkowo śledczy z cieszyńskiej komendy ustalili, że 36-latek włamał się w lutym do jednego z mieszkań na terenie Cieszyna.

Za popełnione przestępstwa złodziejowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Kobieta za przemyt i posiadanie narkotyków może trafić za kratki nawet na 5 lat. Oboje przyznali się do popełnionych przestępstw. O ich losie zadecyduje sąd i prokurator.

Formularz Daj znać czeka na Wasze informacje! Dzieje się coś ważnego? Napisz do nas.

Wyślij zdjęcie, czy film lub po prostu opisz co się stało. Zostań naszym pierwszym źródłem informacji.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj