Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nastolatkowie próbowali włamać się do domków letniskowych. Zatrzymała ich policja

Facebook Twitter

Cieszyńscy dzielnicowi zatrzymali dwóch sprawców, którzy usiłowali dokonać włamania do altan na terenie ogródków działkowych przy Bielskiej. To 17-latek i jego o rok młodszy kolega, obaj są mieszkańcami Cieszyna. Starszy z nich będzie odpowiadał jak dorosły, z kolei o dalszych losach młodszego zadecyduje wkrótce Sąd Rodzinny i Nieletnich w Cieszynie.

Dzielnicowi, w związku z włamaniami na terenach ogródków działkowych w Cieszynie przy ul. Bielskiej, patrolowali zagrożony przestępstwami rejon. Podczas obchodu jeden z właścicieli działek poinformował, że widział dwie podejrzanie zachowujące się osoby.

Dzielnicowi, podczas patrolu ulicy Rolnej zauważyli w rejonie prywatnej posesji dwie młode osoby. Początkowo w rozmowie z policjantami nastolatkowie twierdzili, że czekają na autobus, chwilę później przypomnieli sobie, że byli w rejonie ogródków działkowych, ale nie byli w stanie powiedzieć w jakim celu. Po chwili przyznali się, że w nocy włamali się do kilku domków letniskowych. Włamywaczom niestety się nie poszczęściło- w żadnym z domków nie znaleźli wartościowych przedmiotów.

Obaj przyznali się do przedstawionych zarzutów.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 lutego 2024