Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Mężczyzna nie potrafił utrzymać się na nogach. Odmówił badania alkomatem

Facebook Twitter

61-latka dostrzegli przechodnie, kiedy jechał ulicami osiedla 700-lecia w Żorach i zawiadomili policjantów. Ile dokładnie promili w organizmie miał żorzanin, to wykażą badania krwi. Mężczyzna nie potrafił utrzymać się na nogach i odmówił badania na alkomacie.

Wczoraj (4.03.) po 16.00 na numer alarmowy wpłynęło zgłoszenie o podejrzeniu, że na osiedlu 700-lecia porusza się pijany kierowca. Policjanci, którzy szybko dotarli we wskazane miejsce przyłapali 61-latka, gdy wysiadał już z samochodu. Mężczyzna ledwo stał na nogach, zataczał się i miał problemy ze złożeniem zdania. Jego mowa była bełkotliwa, a wokół niego roztaczała się silna woń alkoholu i nieprzyjemny zapach zanieczyszczonej odzieży.

Kiedy policjanci chcieli zbadać mężczyznę na alkomacie, ten odmówił i w związku z tym został przewieziony do szpitala, gdzie została od niego pobrana krew celem zbadania na zawartość alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali też prawo jazdy 61-latka, a mężczyznę przekazali pod opiekę osobie bliskiej.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj