Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nie tylko prędkość ich zgubiła. Akcja policyjnej grupy SPEED w Rybniku

Facebook Twitter

W terenie zabudowany pędził 116 km/h, wiózł czwórkę pasażerów, w tym poszukiwanych przez sąd. Mundurowi z grupy SPEED, w Rybniku na ulicy Niepodległości, zatrzymali 20-latka kierującego volkswagenem. Złamanych przepisów było jednak więcej...

fot. policja Rybnik

Policjanci z rybnickiej grupy SPEED, patrolując ulicę Niepodległości, dostrzegli kierowcę volkswagena, który przekroczył dozwoloną prędkość o 66 km/h w obszarze zabudowanym oraz wyprzedzał na podwójnej linii ciągłej. Ponadto kierujący pojazdem, jak i pasażerowie, nie korzystali z pasów bezpieczeństwa. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że 20-letni oraz 29-letni pasażerowie są poszukiwani przez sąd.

Z kolei podczas przeszukania samochodu stróże prawa znaleźli woreczek strunowy ze środkami odurzającymi. Wszyscy zostali zatrzymani, a samochód odholowany na parking strzeżony. Kierujący osobówką w czasie rozmowy z policjantami był pobudzony, pobrano mu krew do badań na zawartość narkotyków. Zatrzymano mu również prawo jazdy.

Za popełnione wykroczenia, policjanci nałożyli na wszystkich mandaty karne.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj