Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nie wykorzystałeś jeszcze bonu turystycznego? Jest czas do marca 2022 roku

Facebook Twitter

Bon turystyczny jest realizowany od sierpnia zeszłego roku, przysługuje na każde dziecko i pozostaje ważny do końca marca 2022 roku. Na początku można było go wykorzystać jedynie na wyjazd z jednym noclegiem, ale zmieniono zasady: teraz może służyć na opłacenie jednodniowych wycieczek wraz z wszelkimi atrakcjami przewidzianymi przez organizatorów w ramach danej oferty.

Fot. pexels \ pixabay.com

Bon nie podlega wymianie na gotówkę i musi być wykorzystany do końca marca 2022 roku i prawdopodobnie nie będzie przedłużony, mimo przeciągającego się zamknięcia branży turystycznej.

Sprawdźcie jak możecie z bonu skorzystać!

W bazie Polskiego Bonu Turystycznego znajduje się obecnie ponad 18 tys. przedsiębiorców i jest ona na bieżąco aktualizowana. Listę dostępnych obiektów oferujących usługi zakwaterowania, wycieczki, atrakcje i usługi touroperatorów można znaleźć na stronach Polskiej Organizacji Turystycznej: www.bonturystyczny.gov.pl oraz www.polska.travel.

Jak zarejestrować swoją firmę w programie Polski Bon Turystyczny?

Obejrzyj tutorial dla przedsiębiorców turystycznych i organizacji pożytku publicznego, którzy chcą przystąpić do programu Polski Bon Turystyczny.

Przypomnijmy, że bon turystyczny ma wartość 500 złotych na dziecko. Ma formę kodu. Aby go otrzymać, należy zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Można to zrobić za pomocą niektórych systemów bankowości internetowej, Profilu Zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lipca 2021