Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nie zatrzymał się do kontroli drogowej

Facebook Twitter

Uciekał samochodem ulicami Jastrzębia-Zdroju, był pijany. Dziś (10.01.) po 1 w nocy na ulicy Granicznej policjanci próbowali zatrzymać do kontroli mini cooper'a na włoskich numerach rejestracyjnych.

fot. Policja Jastrzębie-Zdrój

Kierowca najpierw zwolnił, włączył światła awaryjne, po czym gwałtownie przyspieszył. Nie reagował na sygnały nakazujące zatrzymanie pojazdu. W trakcie ucieczki swoją agresywną jazdą zagrażał innym uczestnikom ruchu drogowego. Po kilku kilometrach jego pojazd został zablokowany przez policyjny radiowóz. Okazało się, że auto prowadzi 40-letni jastrzębianin. Był pijany, badanie wykazało, że ma ponad promil alkoholu w organizmie.

Na tym nie koniec, po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że nie ma prawa jazdy oraz posiada dwa zakazy prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. W rozmowie z mundurowymi kierowca stwierdził, że uciekał także dlatego, że…

nie chciało mu się z nikim rozmawiać.

Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd. Grozi mu kara do 5 lat więzienia oraz bezwzględny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów nawet na 15 lat.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj