Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Niebawem II Żorska Konwencja Fitness. Sprawdźcie tegoroczny plan wydarzeń

Facebook Twitter

5 godzin treningów i warsztatów. Przed nami II Żorska Konwencja Fitness w Hali przy ulicy Folwareckiej. Intensywne ćwiczenia i czas poświęcony zdrowemu stylowi życia już 1 kwietnia. Zajęcia poprowadzą trenerzy i szkoleniowcy z bogatym doświadczeniem i ogromną charyzmą.

fitness
Tegorocznymi gośćmi będą m.in. Katarzyna Dziurska i Tomasz Choiński. foto źródło FB

Do Żor w tym roku zaproszono najlepszych trenerów personalnych z Polski znanych z ekranów telewizyjnych oraz platform treningowych, które obserwowane są przez setki tysięcy osób. Niewątpliwą atrakcją będzie udział Katarzyny Dziurskiej – trenerki fitness, Mistrzyni Świata w Fitness FIgure Classic, Mistrzyni Europy Bikini Fitness, finalistki 8. edycji „Dancing with the Stars”, ekspertki fitnessu i zdrowego odżywiania w telewizji śniadaniowej oraz prowadzącej platformę dietetyczno-treningową „SlimProjekt”.

Niecodziennych wrażeń uczestnikom przyniesie zapewne trening z Tomaszem Choińskim – mistrzem Polski w aerobiku sportowym, instruktorem fitness i kulturystyki, byłym członkiem Teamu Be Active Ewy Chodakowskiej, prowadzącym warsztaty w programach telewizyjnych oraz autorem książek i nagrań o tematyce fitness. W programie pojawią się także zajęcia jogi z Małgorzatą Grabarą – dr hab. nauk o kulturze fizycznej, profesor AWF Katowice, wykładowcą rekreacji ruchowej w oparciu o system fizycznych ćwiczeń hatha jogi, autorką wielu publikacji w tym książki „Asany jogi dla współczesnego człowieka”. Poza gośćmi z Warszawy i Katowic na konwencji pojawią się żorscy trenerzy fitnessu i jogi: Weronika Porada – trener personalny, instruktorka programów LesMills, BodyPump, instruktorka fitness, pilatess, DeepWork oraz Małgorzata Kubica – nauczyciel jogi Iyengara na co dzień prowadząca zajęcia w swoim studio Atudio Jogi AHIMSA.

II edycja konwencji to będzie ogromna dawka energii i kształtowania własnego ciała, wszyscy prowadzący bloki treningowe przekażą swoje umiejętności prowadzenia zajęć, a także wskazówki do ćwiczeń na przyszłość. Program przybliży także temat diety, motywacji i ciekawostek z zakresu zdrowego trybu życia i zasadach dobrego odżywiania. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, punktów wystawienniczych oraz pomiarowych, możliwości zdobycia autografów i zdjęć z naszymi gośćmi. Dla każdego uczestnika przygotowano posiłek oraz pamiątkowy gadżet.

ZAPISY: www.mosir.zory.pl/2-zorska-konwencja-fitness

fot. mat. prasowe

Program godzinowy:

8.00 – 10.00 / Rejestracja wszystkich uczestników
9.10 / Uroczyste otwarcie
9.15 / Ogólnorozwojowa rozgrzewka – Weronika Porada – Żory (40 min)
10.00 / Trening rozciągający jogi – Małgorzata Grabara – AWF Katowice (45 min)
10.50 / Trening Super Cardio – Tomasz Choiński – Warszawa (50 min)
12.00 / Trening Full Body Workout – Katarzyna Dziurska – Warszawa (60 min)
13.00 / Relaksacja ciała i umysłu – Małgorzata Kubica (10 min)
13.10 / Przerwa na posiłek, zdjęcia i autografy z prowadzącymi treningi, prezentacja stanowisk sponsorów (60 min)
14.00 / Zakończenie programu konkurs z nagrodami dla uczestników

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2024