Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Niebezpieczne zdarzenie na ulicy Gagarina w Jastrzębiu-Zdroju [FOTO]

Facebook Twitter

Na szczęście nic poważnego się nie stało, ale policjanci zatrzymali Gruzinów, bo nie posiadali przy sobie żadnych dokumentów potwierdzających tożsamość. W efekcie obaj trafili do policyjnego aresztu.

fot.http://jastrzebie.slaska.policja.gov.pl

Do zdarzenia doszło ostatniej (24.05.) nocy, około godziny 23.15. Policjanci otrzymali zgłoszenie o dachowaniu samochodu na ul. Gagarina w Jastrzębiu-Zdroju. Według ustaleń mundurowych kierujący osobówką stracił panowanie nad pojazdem, a następnie zjechał na pobocze i dachował. 23 i 24-latek byli nietrzeźwi, w związku z czym została pobrana im krew do badań. W efekcie obaj Gruzini zostali zatrzymani.

Teraz śledczy ustalają, który z mężczyzn był kierującym. Mężczyźni nie posiadali przy sobie uprawnień do kierowania pojazdami oraz żadnych innych dokumentów potwierdzającego ich dane osobowe. Samochód został odholowany na parking strzeżony, w systemach informatycznych policjanci ujawnili, iż pojazd ma zatrzymany dowód rejestracyjny oraz nie posiada aktualnego ubezpieczenia. Nieodpowiedzialnemu kierowcy za jazdę na „podwójnym gazie” grozi kara nawet 2 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj