Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„(Nie)Brzydkie Kaczątko” w WCK. Rodzinne spotkania z teatrem online

Facebook Twitter

Znany i lubiany cykl spektakli wraca do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tym razem w formule online. W niedzielę ( 7.02.) przedstawienie „(Nie)Brzydkie Kaczątko” w wykonaniu Agencji Artystycznej Prym Art.

mat.prasowe/ WCK

W niedzielne popołudnie 7 lutego o godz. 16.00, na facebooku oraz stronie internetowej WCK udostępniony zostanie link, pozwalający przenieść się w fascynującą rzeczywistość opartą na baśni Hansa Christiana Andersena. Ten sam spektakl można będzie także zobaczyć także w piątek 12 lutego o godz. 10.00.

„(Nie)Brzydkie Kaczątko” to spektakl o samotności, ale i o odnalezieniu własnej drogi, o odwadze i pięknej przemianie. Brzydkie Kaczątko, odrzucone przez swoich przyjaciół z podwórka, wyrusza w podróż, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas wędrówki wiele razy przekonuje się, że zawsze można znaleźć wyjście, nawet z kłopotliwych sytuacji. Potwierdzeniem tej tezy będzie spotkanie z zabawnymi Duchami – Jankiem i Zenkiem oraz Myśliwym Pif Pafem i jego psem. Z kolei Polna Mysz i doktor Dzięcioł przywrócą mu wiarę w siebie. Interaktywne momenty spektaklu wciągną w podróż najmłodszych, którzy przemierzą wraz z Kaczątkiem daleką drogę, aby zobaczyć jego piękną przemianę.

Autorskie piosenki, wartko tocząca się akcja spektaklu, piękne kostiumy oraz barwna scenografia czynią ten spektakl wyjątkowym teatralnym widowiskiem z wartościowym morałem, który powinni zapamiętać nie tylko najmłodsi widzowie.

– czytamy w zaproszeniu z WCK.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj