Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Niedzielny żużel w Rybniku z udziałem kibiców

Facebook Twitter

Będzie to pierwsze w tym sezonie spotkanie, na które zostaną wpuszczeni widzowie. Po dwóch porażkach ROW Rybnik będzie walczył o pierwsze punkty z drużyną Moje Bermudy Stal Gorzów. Spotkanie rozpoczyna się o 16:30. Kto i na jakich zasadach będzie mógł wejść na stadion?

Fot. Arkadiusz Buczyński/ www.row.rybnik.com.pl

Mecz będzie mogło zobaczyć 2 608 widzów. To dokładnie 25% wszystkich miejsc siedzących. Na mecz z Gorzowem wejdą wyłącznie posiadacze karnetów, obowiązek posiadania karnetu dotyczy także dzieci w każdym wieku. Nie będzie prowadzona sprzedaż jednorazowych biletów na to spotkanie.

Klub przypomina, że na stadionie, parkingach, przed kasami oraz w sektorach obowiązuje zakaz gromadzenia się. Osoby muszą zachowywać 2-metrowy odstęp od innych. Wchodząc na stadion każdy musi mieć zakryte usta i nos. Maseczka obowiązkowa także w drodze do toalety, czy stoiska gastronomicznego. Kibice siadają w wyznaczonych miejscach i nie mogą wnosić bagażu podręcznego. Klub ma prawo mierzyć temperaturę kibicom, jeżeli przekroczy ona 38 stopni, taka osoba może nie zostać wpuszczona na stadion.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj