Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nielegalne automaty do gier w Jastrzębiu-Zdroju

Facebook Twitter

Nielegalne automaty do gier hazardowych znaleźli policjanci z Jastrzębia-Zdroju. Mundurowi sprawdzili jeden z lokali w centrum miasta.

fot. NikeChillemi / pixabay.com

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą jastrzębskiej komendy postanowili sprawdzić miejsce, co do którego mieli podejrzenia, że mogą w nim być organizowane nielegalne gry. Nie mylili się. Wewnątrz znaleźli 4 urządzenia działające wbrew obowiązującym przepisom. Automaty zabezpieczyli wezwani na miejsce funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej. Teraz śledczy ustalają, jakie straty poniósł Skarb Państwa w związku z nieuczciwą działalnością salonu gier.

Przypomnijmy za przestępstwo prowadzenia gry losowej bez wymaganego zezwolenia lub koncesji, grożą 3 lata więzienia i wysoka grzywna. To 100 tysięcy złotych od jednego urządzenia, a karze podlega zarówno urządzający nielegalne gry hazardowe, jak i właściciel lokalu, w którym taki proceder się odbywa. Mundurowi w trakcie przeszukania ujawnili także ponad 140 gramów metaamfetaminy i innych środków odurzających.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022