StartWiadomości

Nielegalne automaty w Pawłowicach

Grożąca kara 100 tys. zł od jednej maszyny okazała się niewystarczającą przestrogą dla właścicieli lokali, w których zostały zabezpieczone. Pomimo grożących im sankcji, umożliwili swoim klientom zabronioną rozrywkę. Teraz, będą musieli się liczyć z bardzo kosztownymi konsekwencjami finansowymi swojej przestępczej działalności.

Pszczyńscy policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej kolejny raz uzyskali informację o nielegalnych automatach do gier hazardowych. Wskazane punkty okazały się trafnym wyborem. W wytypowanych lokalach, mundurowi znaleźli bowiem w sumie 9 urządzeń. Jako pierwszy, pod lupę wzięto lokal w samym centrum Pszczyny.

Kolejne na liście znalazły się te działające w Pawłowicach i Woli. Dostęp do pomieszczeń nie był tak utrudniony, jak to się zdarzało w przeszłości. Tym razem, mundurowi nie musieli wchodzić do środka od zaplecza lub w inny, umożliwiający im to sposób. W każdym z opisywanych przypadków, pszczyńscy policjanci wraz z funkcjonariuszami służby skarbowej zastali w środku obsługujących maszyny pracowników, 3 nielegalne automaty i korzystające z nich osoby. Aktualnie, wszystkie 9 maszyn wraz z zabezpieczonymi urządzeniami do kredytowania i wypłat znajdują się w magazynach bielskiego oddziału urzędu KAS.

Zostaw komentarz