StartWiadomości Wiadomości dnia

W Rybniku zagra Linkin Park! [WIDEO] [AKTUALIZACJA]

INFORMACJA POTWIERDZONA – PONIŻEJ LINKI DO ARTYKUŁÓW NT. SZCZEGÓŁÓW KONCERTU

W miniony wtorek (24.02.) Prezydent Rybnika Piotr Kuczera zapowiadał w porannej rozmowie w Radiu 90, że na dniach dowiemy się, kto w tym roku wystąpi na Stadionie Miejskim przy ulicy Gliwickiej. Prezydent potwierdził również, że koncert odbędzie się pod koniec sierpnia. Z informacji, jakie pojawiły się dotychczas można wywnioskować, kto będzie gwiazdą na tegorocznym koncercie w Rybniku.

Na jutro (3.03.) agencja Prestige MJM zapowiedziała ogłoszenie ostatniego z koncertów, jakie zorganizują w tym roku. I dodajemy, że ma to być koncert stadionowy. Data? 25 sierpnia.

O tym, że Linkin Park mają zagrać w tym roku w Polsce – w dodatku właśnie 25 sierpnia – poinformował niedawno polski fanclub zespołu na swojej stronie:

W środę na Facebooku PISALIŚMY, iż otrzymaliśmy nieoficjalną informację dotyczącą kolejnego koncertu Linkin Park w Polsce. Zgodnie z nią występ miałby się odbyć 25 sierpnia. (źródło)

A na fanpage LinkinPark.pl napisano:

Zwykle staramy się unikać plotek, jednak tym razem zrobimy wyjątek. Otrzymaliśmy nieoficjalną (podkreślamy – NIEOFICJALNĄ) informację od źródła związanego z zespołem, zgodnie z którą Polska najprawdopodobniej wejdzie w skład nadchodzącej trasy po Europie. (źródło)

Zespół będzie koncertował w Europie w ramach trasy The Hunting Party Tour. Odwiedzą między innymi Finlandię, Włochy czy Rosję. Od 20 do 22 sierpnia Linkin Park będą w Austrii. Na 27 sierpnia zaplanowano ich koncert w Mińsku. Pozostaje więc kilka dni, w czasie których zespół, zgodnie z nieoficjalnymi informacjami, zawita również do Polski.

OFICJALNE POTWIERDZENIE – LINKIN PARK POLSKA RYBNIK 2015

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE – KONFERENCJA

Nasi fani na Facebooku zadowoleni: SPRAWDŹ

Amerykańska grupa rockowa w przyszłym roku będzie obchodzić 20-lecie istnienia. Ma na swoim koncie wiele nagród, jedną z ostatnich jest statuetka MTV Europe Music Awards dla Najlepszego Wykonawcy Koncertowego. Zespół zagrał w Polsce w czerwcu tamtego roku na wrocławskim stadionie miejskim.

We wtorek (3.03.) o godzinie 11.00 w rybnickim Urzędzie Miasta odbędzie się konferencja prasowa, na której informacje o koncercie Linkin Park w Rybniku mają zostać potwierdzone.

Linkin Park – Numb

Linkin Park – In The End

Linkin Park – Burn It Down

Zostaw komentarz