Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nietrzeźwy kierowca zatrzymany przez sprzedawczynię. Brawo!

Facebook Twitter

Policja w Wodzisławiu chwali zachowanie kobiety, która uniemożliwiła jazdę kierowcy. To sprzedawczyni ze sklepu w Pszowie, w którym mężczyzna robił zakupy. 47-latek był nietrzeźwy.

Konfiskata samochodu - nowe przepisy

Blisko 3 promile miał nietrzeźwy kierowca!

Gdy zobaczyła, w jakim jest stanie i chce odjechać, wybiegła ze sklepu i zabrała mu ze stacyjki kluczyki, następnie wezwała policję. Nie reagujesz – akceptujesz!- podkreśla policja, dodając, że kierowca subaru miał w organizmie niemal 3 promil alkoholu.

Wodzisławska Policja została powiadomiona o obywatelskim zatrzymaniu mężczyzny, który przyjechał samochodem na zakupy. Miał on być nietrzeźwy, a zatrzymania dokonała kobieta. Mundurowi z drogówki natychmiast ruszyli we wskazane w zgłoszeniu miejsce, na ulicę Pszowską w Pszowie. Jak się okazało na miejscu, sprzedawczyni zwróciła uwagę na stan klienta, od którego był wyczuwalny silny zapach alkoholu. Kiedy wsiadł on do swojego subaru, uruchomił silnik i ruszył, kobieta wybiegła ze sklepu, otworzyła drzwi jego samochodu i szarpiąc się z nim, wyciągnęła kluczyki ze stacyjki.

nietrzeźwy

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującego subaru, miał on w organizmie niemal 3 promile. 47-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego został zatrzymany, stracił prawo jazdy. Odpowie teraz za kierowanie pojazdem, znajdując się w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara 2 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj