Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nietrzeźwy poranek w Jastrzębiu-Zdroju

Facebook Twitter

Jastrzębska policja podsumowała wczorajszą (11.10.) akcję na drogach. Statystki są przerażające - zatrzymano 8 nietrzeźwych kierowców. Rekordzista miał 3,5 promila!

był trzeźwy

Wczorajszy (11.10.) poranek pokazał, że kontrole drogówki pod kątem badania trzeźwości kierowców są jak najbardziej wskazane. Działania rozpoczęły się wczesnym rankiem i trwały przez kilka godzin. Podczas tej akcji na ulicach Jastrzębia-Zdroju mundurowi ujawnili 8 osób, które jednak zdecydowały się prowadzić pojazd po wcześniej spożytym alkoholu.

Rekordzista został zatrzymany do kontroli na ul. Długiej. 36-letni mężczyzna, widząc patrol ruchu drogowego, zjechał vw na pobocze, tłumaczył się, iż nie posiada uprawnień. Po przebadaniu okazało się, że to nie jedyny powód, dlaczego jastrzębianin chciał uniknąć kontroli drogowej, miał 3,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kolejni nietrzeźwi zostali zatrzymani na ulicy Reja, Węglowej, Stodoły, Połomskiej, Powstańców Śląskich i Cichej.

Czterech kierowców będzie odpowiadało za jazdę w stanie nietrzeźwości. Grozi im kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Pozostali odpowiedzą za wykroczenie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj