Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Niewybuch znaleziony w skupie złomu

Facebook Twitter

W sobotę (23.08.) przed południem w Chybiu znaleziono pocisk artyleryjski z okresu II wojny światowej. Specjalna grupa policyjna przetransportowała pocisk w bezpieczne miejsce. Trwa ustalanie kto go dostarczył do skupu złomu.

To nie jedyna interwencja cieszyńskich policjantów w ostatni weekend. W sumie na terenie całego powiatu reagowali 150 razy.

W piątek (22.08.) zebrzydowiccy policjanci zatrzymali 29-letniego mieszkańca Cieszyna, który nie wrócił z przepustki do zakładu karnego. W sobotnie popołudnie (23.08.) cieszyńscy policjanci interweniowali na osiedlu Liburnia. Mundurowi zatrzymali 31-letniego mężczyznę, który podczas interwencji naruszył nietykalność cielesną jednego z funkcjonariuszy. Okazało się, że cieszynianin także był poszukiwany. Gdy podejrzany siedział już w radiowozie, jego 39-letni kolega próbował siłą odbić swojego kompana. Mężczyzna uszkodził karoserię policyjnego samochodu. Po obezwładnieniu 39-latek szybko dołączył do swojego kolegi. Obaj zatrzymani byli pijani: mieli po 3 promile alkoholu w organizmie. W niedzielę (24.08.) strumieńscy policjanci zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który skradł telefon komórkowy. Właścicielka oszacowała straty na 500 zł. O dalszym losie zatrzymanych zadecyduje prokurator i sąd.

 

 

Podobne tematy

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2021