Noc z Grami bez Prądu w Raciborzu. Ruszyły zapisy
Fani planszówek przybywajcie! W ramach akcji „Zima w mieście”, raciborska biblioteka zaprasza na całonocny maraton z grami planszowymi. Nocne granie rozpocznie się 13 stycznia o godzinie 20.00 i potrwa do 7.00 rano.

Uczestników „Nocy z Grami bez Prądu” czeka jedenaście godzin nocnej rozgrywki – planszówki, karcianki, sesje LARP i RPG. Organizator zapewnia pokaźny zbiór gier, ale oczywiście każdy może przynieść ze sobą swoją ulubioną grę. Kto nie ma z kim grać na pewno znajdzie towarzystwo, kto ma już zgraną ekipę – znajdzie wolny stolik na całą noc!
13 stycznia, od godziny 20.00 – Biblioteka, ul. Kasprowicza 12
W wydarzeniu mogą wziąć udział czytelnicy (nie jesteś czytelnikiem, nie ma problemu, zapisz się już dziś do biblioteki!), którzy ukończyli 13 lat. Obowiązują wcześniejsze zapisy. Liczba miejsc ograniczona.
Zapisy: EUREKA – Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12.
Czytaj także: