Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Noc z planszówkami w Raciborzu

Facebook Twitter

Przed nami noc z planszówkami w Raciborzu. Tutejsza biblioteka proponuje całonocny maraton. "Noc z grami bez prądu" rozpocznie się w piątek, 18 lutego o godzinie 20.00 i potrwa do 7 rano. Uczestników czeka jedenaście godzin nocnej rozgrywki - planszówki, karcianki, sesje LARP i RPG.

Fot. pinoyvideogamer \ pixabay.com

Organizator zapewnia pokaźny zbiór gier, ale oczywiście każdy może przynieść ze sobą swoją ulubioną grę. Kto nie ma z kim grać na pewno znajdzie towarzystwo, kto ma już zgraną ekipę – znajdzie wolny stolik na całą noc!

18 lutego, od godziny 20.00 – Biblioteka, ul. Kasprowicza 12

W wydarzeniu mogą wziąć udział czytelnicy, którzy ukończyli 13 lat. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Zapisy: EUREKA – Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży, ul. Kasprowicza 12

Limit miejsc wynosi 30 osób.

  • Zgodnie z obecnymi obostrzeniami limit osób niezaszczepionych biorących udział w imprezie wynosi 30% dostępnych miejsc. W przypadku Nocy z Grami bez Prądu limit miejsc wynosi 9 uczestników bez aktualnych Certyfikatów COVID lub statusu ozdrowieńca.
  • Osoby deklarujące status osoby zaszczepionej lub ozdrowieńca są zobowiązane do okazania organizatorom aktualnych Certyfikatów COVID lub statusu ozdrowieńca.
    Informacja o wszystkich wydarzeniach organizowanych w ramach „Zima w mieście 2022: Kulturalne Ferie z Biblioteką” na stronie biblioteki: https://tiny.pl/9jklr

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 lipca 2022