Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nocny pościg zakończony dachowaniem. Znamy więcej szczegółów

Facebook Twitter

Wiemy więcej na temat nocnego pościgu za złodziejem paliwa. To zdarzenie z ostatniego weekendu. 23-latek wpadł na terenie Świerklan, ale mundurowi jechali za nim od Jastrzębia.

fot. Policja Jastrzębie-Zdrój

To tam patrol zauważył forda mondeo, którym dokonano kradzieży paliwa na jednej z wodzisławskich stacji. Kierowca nie zatrzymał się pomimo wysyłanych sygnałów świetlnych, wręcz przeciwnie gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać. Mundurowi jechali za nim przez Jastrzębie, Gogołową i Świerklany. W pewnym momencie kierowca forda zjechał na pole uprawne, a koła pojazdu ugrzęzły w ziemi.

Pomimo to 23-latkowi udało się ruszyć samochodem, wrócił na drogę i uderzył w radiowóz, po czym jechał wprost na policjanta, któremu udało się odskoczyć i oddać strzał w koło pojazdu w celu jego zatrzymania. Kierowca jeszcze przez chwilę kontynuował ucieczkę, ale stracił panowanie nad samochodem. Ford zaczął „koziołkować”, a kierowca wypadł z auta.

fot. Policja Jastrzębie-Zdrój

23-latek trafił do szpitala. Do szpitala. W jego samochodzie ujawniono bańki ze skradzionym paliwem. Zatrzymanemu została pobrana krew do badań.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2023