Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nocny wandal i włamywacz zatrzymany w Raciborzu. Pomógł monitoring

Facebook Twitter

Na ulicy Długiej uszkodził witrynę w sklepie, a potem włamał się do samochodu. Policja z Raciborza zatrzymała 27-latka, który jednej nocy spowodował straty podliczone na 10 tysięcy złotych.

Fot. raciborz.policja.gov.pl

Do uszkodzenia witryny sklepowej przy ulicy Długiej oraz kradzieży z włamaniem do samochodu osobowego marki opel przy ulicy Bankowej doszło w godzinach nocnych w ubiegłym tygodniu, z czwartku (2.06.) na piątek w Raciborzu. Złodziej z samochodu ukradł sprzęt elektroniczny. Łączne straty poszkodowani wycenili na kwotę około 10 tysięcy złotych.

Skierowani na miejsce interwencji raciborscy mundurowi dzięki szybkiej reakcji oraz zapoznaniu się z nagraniem z monitoringu trafnie wytypowali osobę związaną z przestępstwami. Posiadane informacje pozwoliły im kilka godzin po obu zdarzeniach tj. około godziny 9.50 na terenie Raciborza zatrzymać 27-letniego mężczyznę związanego z nocnymi przestępstwami. Nocny włamywacz, a zarazem wandal trafił do policyjnego aresztu, gdzie od raciborskich śledczych usłyszał zarzuty. Teraz za swoje negatywne zachowanie może spędzić nawet 10 lat w więzieniu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 lipca 2022