Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

Nosowska.zip i Fismoll

Facebook Twitter

To będzie nie lada gratka dla fanów Katarzyny Nosowskiej. Artystka w sobotę (23.11.) wystąpi w Wodzisławskim Centrum Kultury. To część jej listopadowej trasy, w czasie której prezentuje swoje najważniejsze kompozycje.

Koncerty na trasie Nosowska.zip otwierają specjalni goście. W Wodzisławiu będzie to Fismoll, czyli Arkadiusz Glensk – polski muzyk tworzący muzykę akustyczną i liryczną. Jest wokalistą, instrumentalistą, kompozytorem i autorem tekstów. To 19-latek pochodzenia polsko-skandynawskiego, student klasy gitary klasycznej słynnej Szkoły Talentów w Poznaniu. Katarzyna Nosowska mówi o nim: Kiedy doświadczam czegoś zachwycającego, mam w zwyczaju obnosić się z tym zachwytem. Wszyscy moi bliscy już wiedzą – Kaśka słucha Fismolla! Tak wielki talent jak Fismoll to już kategoria: nieprzyzwoite. Chłopak upłynnia mi serce.

Katarzyna Nosowska zaśpiewa najbardziej znane utwory z solowej działalności. Dodatkowo będzie można usłyszeć kilka bardzo dawno niegranych, elektronicznych kompozycji Andrzeja Smolika z płyty „Sushi”.

Koncert zaplanowano na sobotę (23.11.) na 19.00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj