Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Nowa kręgielnia w Hotelu Amadeus. Do tego pyszna pizza i promocje [materiał partnera]

Facebook Twitter

Gdzie spędzić aktywnie czas z rodziną czy przyjaciółmi? Warto wybrać się do hotelu Amadeus! Zupełnie nowa kręgielnia z przeznaczeniem torów dla dzieci, do tego pyszna pizza i promocje. To także sposób na zorganizowanie czasu pracownikom firm czy podopiecznym ze szkół i placówek wychowawczych.

W celu poznania odświeżonej oferty kręgielni w Amadeusie rozmawialiśmy z Panią manager Angeliką Macionczyk.

Radio 90: Kręgielnia robi wrażenie.

Angelika Macionczyk: Właściwie można rzec, że cała kręgielnia jest zupełnie nowa, ponieważ zostały wymienione wszystkie tory, telewizory, siedziska, cały osprzęt wewnętrzny i zewnętrzny. Kręgielnia ma zupełnie nowy design.

Radio 90: Ile jest dostępnych torów do gry?

Angelika Macionczyk: Jest ich pięć. Mamy też przygotowane dwa tory dla dzieci ze specjalnymi bandami. Młodsi gracze mogą cieszyć się rozrywką bez żadnych niepowodzeń. Kule zawsze trafią w kręgle, a to sprawia dzieciom największą frajdę.

Radio 90: Atrakcja dla dużych i dla małych.

Angelika Macionczyk: Dokładnie, z kręgielni korzystają osoby w różnym wieku. Organizujemy imprezy okolicznościowe, jubileusze, wtedy także można pograć u nas w kręgle.

Radio 90: Ile trwa jedna gra?

Angelika Macionczyk: O tym decyduje klient, mamy wiele wariantów gry i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Na jednym torze może grać nawet 10 osób, ale najlepiej gra się, kiedy jest 4-6 osób.

Radio 90: Idealny sposób na spędzenie czasu w gronie rodzinnym, przyjaciół.

Angelika Macionczyk: Tak, ponadto mamy różnego rodzaju promocje, dlatego warto śledzić fanpejdż hotelu Amadeus na Facebooku. Dodam też, że w trakcie odwiedzin naszej kręgielni do dyspozycji są także bilard i piłkarzyki.

Radio 90: Z oferty kręgielni mogą korzystać szkoły i instytucje.

Angelika Macionczyk: Oczywiście i tutaj pragnę zwrócić na to szczególną uwagę. Zapraszamy wszystkie instytucje, szkoły, świetlice do skorzystania z naszej oferty i wypożyczenia kręgielni na daną godzinę.  Warto zarezerwować termin wcześniej. Można wtedy także zamówić pizzę, zimne i ciepłe przekąski.

Radio 90: A co z tymi, którzy nie potrafią grać w kręgle?

Angelika Macionczyk: O to nie należy się w ogóle obawiać. Nasi pracownicy są przeszkoleni i pomogą opanować podstawy: jak trzymać kule, wykonać rzut, przybliżą zasady i obliczanie punktów.

Radio 90: Warta uwagi jest Państwa pizza, którą można zjeść także w trakcie grania w kręgle.

Angelika Macionczyk: Zachęcam do jej spróbowania, bo jest naprawdę pyszna.

Radio 90: Z kręgielni w Amadeusie korzystają już nie tylko wodzisławianie.

Angelika Macionczyk: Mieszkańców Wodzisławia jest bardzo dużo, ale przyjeżdżają też grupy z okolic. Zauważyłam, że coraz chętniej sięgamy po grę w kręgle i przy tym dobrze się wszyscy bawimy, także zapraszam.

Adres:

  • Hotel Amadeus
  • Jastrzębska 9
  • 44-300 Wodzisław Śląski
  • 32 454 72 11
  • recepcja@hotelamadeus.pl

Dojazd:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj